Kariéra

Nadšení pro kvalitu, orientace na dosažený výsledek a potřeby zákazníků, osobní odpovědnost, týmová práce a inovativní přístup našich lidí vedly k tomu, že jsme jednou z předních IT společností v ČR i na světě.

Práce v Ness Technologies

Ness vám může nabídnout ideální prostředí pro rozvoj vaší kariéry i potřebnou volnost pro bohatý osobní život. Nabízíme svým zaměstnancům zajímavé a náročné projekty v mnoha různých odvětvích a zároveň i příležitost spolupracovat se skupinou silných a schopných partnerů po celém světě. Musíte být pouze podnikaví, samostatní, kreativní… a schopni významně přispívat k úspěšné práci týmu. Přitom zároveň udržet krok se změnami a trvale poskytovat našim klientům vynikající služby.

Máme globální zázemí, ale strategie společnosti je řízena lokálně. Jsme spolehlivým a kreativním partnerem pro malé, střední i velké projekty. Svá technologická řešení stavíme nejen na sdíleném unikátním know-how v rámci Evropy i celého světa, ale především na lidech, kteří svou chutí, energií a kreativitou přináší zákazníkům maximální přidanou hodnotu.

Aktivně se zajímáme i o své okolí a jsme společensky odpovědní. Věnujeme se nejen charitativní činnosti a konkrétní aktivní spolupráci s partnerským dětským domovem, ale ctíme i odpovědný vztah k našemu životnímu prostředí.

Nabízíme

Úspěch firmy se odvíjí od dovedností a přístupu jejích lidí. Také proto klademe velký důraz na profesní rozvoj našich zaměstnanců. Ten systematicky řídí nadřízení manažeři s podporou HR. Když nastoupíte do Ness, budete obklopeni různorodým spektrem těch nejlepších a nejkvalitnějších lidí.

Můžete se naučit mnoho nových věcí a za svou práci budete náležitě oceňováni. Můžete také získat řadu certifikací, navštívíte různé konference a hard-skills i soft-skills školení. Jazyková výuka angličtiny je samozřejmostí.

Příklad osobních benefitů:

  • Kromě standardní dovolené, na kterou je nárok ze zákona, nabízíme svým zaměstnancům pět dnů dovolené navíc + ještě další volné dny v případě nemoci.
  • Variabilní složky mzdy + příspěvky na stravování
  • Partnerské benefity v oblasti zdraví, financí, sportu a rodiny
  • Mobilní telefon i pro soukromé použití v rámci limitu
  • Pro vybrané pozice možnost služebního automobilu (i pro soukromé využití)
…a mnoho dalšího