Profil společnosti

Ness Technologies je osvědčeným dodavatelem IT služeb pro více než 1500 významných zákazníků na celém světě. Naše mnohokrát oceněné business a technologické služby jim přinášejí významnou přidanou hodnotu, zvyšují jejich efektivnost i konkurenční výhodu.

Od vývoje softwarových produktů přes klíčové firemní aplikace a komerční software až po obranné a telekom unikační systémy – Ness Technologies poskytuje bezkonkurenční kombinaci návratnosti investic a vyspělého technického provedení. To je důvod, proč se na nás více než 85 % našich klientů obrací opakovaně nebo jsou našimi stálými zákazníky.

Při tvorbě řešení pro naše zákazníky využíváme všech výhod lokálního know-how a globálního zázemí silné společnosti. Práce realizovaná on-site, near shore i off-shore modelem přináší zákazníkům při efektivních nákladech výjimečnou flexibilitu, široké portfolio služeb a špičkovou profesní odbornost.

 

Náš přístup

Nabídka společnosti Ness odráží know-how a osvědčené postupy z různých tržních segmentů. Tento přístup nám pomáhá lépe porozumět potřebám zákazníků a nabízet jim nová řešení v souladu s nejnovějšími trendy a technologickým rozvojem v daném odvětví.

  • Přenášíme know-how a osvědčené postupy mezi vertikálami a vytváříme z nich nová, inovativní řešení.
  • Služby dodáváme prostřednictvím smíšených týmů specializovaných na konkrétní řešení a odvětví.
  • Jako nezávislý integrátor softwaru a hardwaru spolupracujeme s různými technologickými lídry, a zákazníkům tak vždy nabízíme optimální řešení v souladu s jejich požadavky, stávající situací, prostředím a technologickými trendy.
  • Díky znalostem různých oborů a nejnovějších technologických trendů jsme schopni pokrýt definované end-to-end procesy počínaje základními systémy až po specifické aplikace.

Region EMEA v centru pozornosti

V regionu střední a východní Evropy, kde působíme od roku 1990, jsme dosáhli silné tržní pozice. Vlastníkem společnosti je silná investiční skupina CVCI, která umožňuje další růst. Těšíme se postavení předního systémového integrátora a poskytovatele IT služeb a řešení s přidanou hodnotou, který staví na rozsáhlých zkušenostech a know-how, špičkové odbornosti a úctyhodné řádce úspěchů.

Naše strategie spočívá v regionální expanzi do dalších zemí regionu EMEA prostřednictvím vyvážené kombinace intenzivního obchodního rozvoje a spolupráce s místními poskytovateli IT služeb tak, abychom přinášeli v globálním i regionálním měřítku osvědčené postupy.

S téměř 600 odborníky v České republice spojujeme výhody globálního know-how a místních odborných i obchodních znalostí. Na českém trhu patříme k lídrům v oblasti business a IT služeb.

Související informace a materiály