Ness Digital Engineering získal společnost CassaCloud

Praha – 8. ledna 2020 – Společnost Ness Digital Engineering, poskytovatel služeb v oblasti digitální transformace a vývoje softwaru na zakázku, s potěšením oznamuje, že dokončila akvizici společnosti CassaCloud, poradenské firmy se sídlem v Košicích na Slovensku, která se zaměřuje na poskytování implementačních a integračních služeb pro více modulů platformy Salesforce. Společnost CassaCloud se připojí k předešlé akvizici společnosti Sovereign CRM, kterou společnost Ness získala v roce 2019, jako součást jedinečného centra zaměřeného na Salesforce kompetence.

„Společnosti napříč různými průmyslovými odvětvími používají Salesforce jako platformu pro kritická řešení založená na bázi cloudu, která jsou zároveň zákaznicky orientovaná a generují zisk,“ řekl Paul Lombardo, CEO společnosti Ness Digital Engineering. „Jsme nadšení, že můžeme našim zákazníkům díky našim stále se zvyšujícím zdrojům a digitálními zkušenostem pomáhat k efektivnějšímu fungování na trhu.“

CassaCloud poskytuje své služby jako všestranný IT partner využívající benefity programů mnohem větší a komplexnější společnosti Salesforce, a zároveň je cenným a strategickým partner Salesforce řešení na trhu, kde působí. Společnost je oficiálním konzultačním Salesforce partnerem a má k dispozici certifikované specialisty pro oblast Salesforce Sales Cloud, Service Cloud, Community Cloud, CPQ a Pardot.

 „Naši lokální i globální klienti si cení řešení, která jsou specificky navržena a přizpůsobena pro jejich podnikání,“ řekl Valér Dunda, jednatel společnosti CassaCloud. „Díky využití znalostí firmy Ness v oblasti digitálního inženýringu a její rozsáhlé celosvětové působnosti budeme schopni pomoci ještě většímu počtu firem k naplňování jejich obchodních cílů.“

Akvizice společnosti CassaCloud posiluje postavení společnosti Ness v Severní Americe a v Evropě. Hlavní sídlo CassCloud se spojí s vývojovým centrem Ness v Košicích, největším zaměstnavatelem v oblasti informačních technologií v regionu.

Salesforce, Sales Cloud, Service Cloud, Community Cloud, CPQ, Pardot a další jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti salesforce.com, Inc.


O společnosti NESS Digital Engineering

Společnost Ness Digital Engineering navrhuje, vytváří a integruje digitální platformy a softwarová řešení, která pomáhají organizacím získat nové zákazníky, odlišit jejich značky a podpořit růst profitability. Naši zkušení designéři, softwaroví inženýři, datoví experti a byznys konzultanti spolupracují s klienty na návrzích postupů, které identifikují příležitosti ke zvýšení hodnoty jejich digitálních řešení a podnikových systémů. Díky vývoji v agile prostředí mohou klienti testovat nové nápady přímo na trhu a průběžně je přizpůsobovat měnícím se obchodním podmínkám, což jim umožňuje způsobit narušení trhu ve svých oborech, účinněji konkurovat ostatním firmám a zajistit růst své podnikatelské činnosti.

Více informací: ness.com