Ness je hlavním partnerem SAP Industry Days 2021

Zúčastněte se virtuální konference SAP Industry days 2021, na které se dozvíte o trendech v digitální transformaci a novinkách ze světa SAP. Připravili jsme pro Vás prezentaci našich zkušeností s pokročilým systémem plánování SAP S/4HANA ve výrobní firmě.

Zveme naše stávající i potenciální zákazníky na Manufacturing Day konference SAP Industry Days 2021, který se uskuteční 9. září. Den bude věnován novinkám a aktuální trendům v oblasti řízení výroby, zásobování a logistiky.

Naši experti vystoupí v odpoledním bloku a představí podnikový informační systém SAP S/4HANA pro komplexní podporu zakázkové nebo malosériové výroby.

14:30–14:50  Komplexní podpora zakázkové výroby v systému SAP S/4HANA

Ukážeme vám, jak v SAP S/4HANA spolu s klíčovými nadstavbovými aplikacemi odřídíte vše od obchodní příležitosti a akceptaci objednávky přes tvorbu konstrukčního návrhu, technickou přípravu výroby a plánování výroby až po řízení servisní podpory. Vše v rámci jednoho systému s jedním společným zdrojem dat, ve kterém si jednotlivé aplikace data bezešvě předávají.

Zaregistrujte se ještě dnes.

Pozvánku s detailním programem naleznete zde.

V Ness zavádíme vlajkovou loď mezi podnikovými informačními systémy SAP S/4HANA ve společnostech různých velikostí. Dokážeme Vám, že platforma SAP není ani velká ani drahá, jak se mezi podniky v České republice traduje. Partnerem SAP CZ jsme již od roku 1995.

Rádi zodpovíme vaše dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Ivo Procházka, Sales Manager
ivo.prochazka@ness.com, +420 774 655 079

Ivona Berková, Consultant
ivona.berkova@ness.com, +420 702 268 092