Ness tým byl součástí spojení RB a Equa bank

Praha, 14. září 2023: Moderní banka bez poplatků Equa bank se na konci roku 2022 spojila s Raiffeisen bankou, která v ČR působí již od roku 1993. Tým našich expertů byl součástí realizace tohoto náročného projektu a podílel se na migraci dat do informačních systémů Raiffeisenbank.

Z pohledu IT se jednalo o největší projekt v historii RB – nejrozsáhlejší co se týče komplexity a nejnáročnější co se týče času. Na přípravě migrace pracovaly týmy obou bank více než rok a půl.

Spojením s Equa bank, která měla bezmála půl milionu klientů, Raiffeisenbank dále posiluje svoji pozici na českém trhu. Je nám ctí, že jsme byli součástí unikátního integračního projektu na českém bankovním trhu.

O společnosti Ness Czech
Ness Czech, přední český systémový integrátor a součást mezinárodní skupiny Ness Digital Engineering, patří mezi největší poskytovatele IT služeb v České republice. Od roku 1993 se profiluje jako průkopník v zavádění nových technologií a softwarových produktů. Mezi nejvýznamnější zákazníky patří například O2 Czech Republic, Komerční Banka a ČÚZK. Ness Czech má pobočky v Praze, Brně a Ostravě, zaměstnává přes 260 lidí a její roční obrat činí přes 750 milionů korun.

Kontakt pro média
Kamil Pittner, Media Consultant, PRCOM, +420 604 241 482, kamil.pittner@prcom.cz