V NESS Czech funguje v rámci jednotky Data and Analytics interní skupina Azure Masterclass, ve které se zabýváme oblastí cloudového zpracování dat, primárně pomocí nástrojů a služeb poskytovaných prostředím MS Azure.

MS Azure
Cloud: Víte kolik a za co platíte?

Se vzestupem využívání cloudových platforem rostou i náklady s tím spojené. Pro schopnost organizací efektivně řídit náklady cloudu a hodnotu z něj

  • Jsme skupina zapálených datařů, kteří se zajímají o novinky ve zpracování dat a souvisejících tématech. Využíváme dlouholeté zkušenosti v oblastech budování i správy DWH a BI řešení, které obohacujeme o moderní nástroje a koncepty umožňující rychleji, efektivněji a s nižšími náklady dodat datové služby šité přesně na míru potřebám konkrétní společnosti.
  • Námi poskytovaná řešení pokrývají služby od zajištění cloudové infrastruktury, sítí a zabezpečení až po analýzu dat včetně jejich vizualizace. Ness specialisté přinášejí rozmanitou škálu odborných znalostí a získaných dovedností, podložených i nezbytnými certifikacemi. Ať už chcete migrovat vaše stávající datové řešení do cloudu nebo vytvořit cloudové řešení nové, jsme schopni vám připravit kompletní řešení šité na míru.
  • Partnerský přístup je to, na co jsme skutečně hrdí. Kromě implementace pouhého Azure řešení s vámi spolupracujeme na každém kroku, poskytujeme konzultace strategického směrování a trvalou podporu pro zajištění vašeho úspěchu v cloudu a souvisejících datových oblastech.

Jste podnik uvažující o modernizaci IT infrastruktury? 
Nebo startup s potřebou rychle škálovat dle dynamiky rozvoje?

Tým specialistů na MS Azure je připraven vám pomoci objevit a vytěžit maximum z možností zpracování dat v cloudu.

Poskytneme vám více informací

Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů.