Podpora pro informační systém SAP a převzetí jeho správy

Používáte systém SAP a nejste 
spokojení s jeho podporou? Nemáte dostatek interních kapacit pro řešení požadavků? Nabízíme dlouhodobou mezinárodní podporu v Česku, Slovensku, Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku a Ukrajině. Máme více jak 25 let zkušeností a po celou dobu spolupráce budeme vaším partnerem. 

24 /7
podpora v lokálním jazyce
s reakcí do 1 hodiny
0 +
let zkušeností
100 +
odborníků
1000 +
realizovaných projektů

Partner, který je tu pro vás 24/7

Postaráme se o nepřetržitou IT podporu SAP systému v lokálním jazyce, navíc bez časového posunu. Budete tak moct flexibilně a včas řešit požadavky v ČR i zahraničí. Naše služba zahrnuje tyto oblasti:  

  • systémovou podporu 
  • aplikační podporu 
  • procesní podporu 
  • poradenství 

 

Převezmeme také správu vašeho ERP systému SAP. Nejdříve provedeme analýzu potřeb vaší firmy a poté navrhneme ideální řešení přímo pro vás. 

Jedno kontaktní místo
Znalost legislativy dané země
Lokální podpora 24/7 v 6 zemích EU
Pro on-premise i cloudové řešení

Řešení požadavků pro všechny pobočky

Získáte partnera, který tu bude vždy pro vás – na tikety reagujeme do jedné hodiny. S námi budete mít také přístup k aktuálním informacím, protože se vyznáme v místních legislativních předpisech a nařízeních.  
 

Pomůžeme vám i s expanzí na nový trh, implementací a optimálním nastavením podnikového systému SAP. Zařídíme také přechod od současného poskytovatele podpory – o nic se tak nemusíte starat. 

O váš informační systém SAP se postaráme...

…a vy budete mít kapacity na projekty, které vám dávají smysl.   

Převezmeme veškerou denní agendu, jako je řešení incidentů a rozvoj systému SAP. Na každé pobočce kontroluje stav a řešení vašich požadavků jeden projektový manažer a vašeho stávajícího service manažera integrujeme do centrálního helpdesku. Podporu poskytujeme v rámci podepsaných SLA. 

Sami jsme expandovali do zahraničí, proto vám nenabízíme jen podporu, ale i naše znalosti a zkušenosti. Dokážeme tak systém SAP optimalizovat a navrhnout efektivní model pro vaše podnikání. 

Patříme mezi významné dodavatele SAP v ČR i v regionu CEE

Pracuje pro nás přes 3 500 expertů a společně pomáháme růst byznysu českým i zahraničním firmám více jak 25 let. Jsme také partnerem společnosti SAP od roku 1995 a úspěšně jsme realizovali více než 2 600 projektů včetně implementací ERP systému SAP. 

Jsme proaktivní a neustále přicházíme se zlepšeními. Během naší spolupráce se vás hodně ptáme, abychom správně definovali problémy a navrhli způsoby, které vám pomůžou dosáhnout co nejlepších výsledků. ERP systém pro vás nastavíme tak, abyste mohli využívat přesně to, co potřebujete.  

Jak jsme pomohli našim klientům?

Kdo nám důvěřuje?

Kontaktujte nás

Chcete pomoct se zpracováním dat? Jsme tu pro vás. Napište nám nebo zavolejte.

Tomáš Foltýn

Sales Manager

Přečtěte si o novinkách a zajímavostech z IT