Pomáháme aktivně digitalizovat státní správu

Jsme hrdí, že se můžeme podílet a spolupracovat na zlepšování služeb pro naše spoluobčany. Naší specializací jsou informační systémy pracující s geografickými daty, základními registry státu, agendové informační systémy a centrální systémy zdravotní péče 

Známe standardy veřejné a státní správy a rozumíme jejím potřebám. Naše mnohaleté know-how navíc obohacujeme o řešení z jiných zemí, kde se již v praxi osvědčila. 

Mezi naše zákazníky patří významné organizace jako je  Správa železnic, Český statistický úřad nebo Český úřad zeměměřický a katastrální, Česká národní banka a Ministerstvo pro místní rozvoj, 

Služby pro e-Government

Nabízíme celé portfolio služeb a systémů pro kompletní digitalizaci agendy veřejného sektoru od národních registrů přes systémové integrace ERP SAP až po zdravotnická řešení:  

  • tvorba centrálních registrů veřejné správy 
  • vývoj katastru nemovitostí 
  • uživatelská rozhraní a portály pro přístup veřejnosti ke službám a informacím 
  • komplexní portfolio ERP SAP od podkladů přes migraci dat, školení, konzultace, vývoj až po závěrečné testování  
  • digitální zdravotnická řešení pro orgány státní správy, poskytovatele zdravotní péče a pojišťovny 

Služby pro e-Health

Systém zdravotnictví e-Health je nedílnou součástí elektronizace státní správy. Implementujeme Národní zdravotnický informační systém (NZIS), který využívá cloudový koncept pro centrální úložiště aplikací a zdravotních údajů pacientů. Poskytuje pacientovi i lékaři přístup k pacientovým zdravotním údajům a pacientovi dává právo řídit přístup lékařů a zdravotnických zařízení k jeho údajům.

Jedná se komplexní nástroj, který integruje stávající informační systémy poskytovatelů zdravotní péče do centrálního Národního zdravotnického cloudu a k jeho aplikacím. Úložiště jsou dobře chráněna proti všem rizikům.

Digitální technické mapy

Vytvořili jsme spolehlivý a uživatelsky přátelský informační systém  technických map (ISTEM). Díky ISTEM dokážete výrazně efektivněji a rychleji připravovat stavební investice a opravné práce. Navíc získáte okamžitý přístup k aktuálním informacím o dopravní a technické infrastruktuře. 

Jde o robustní a plně konfigurovatelný nástroj speciálně vyvinutý pro potřeby státní a veřejné správy, který splňuje všechny legislativní požadavky na správu a tvorbu digitálních technických map. 

Jak jsme pomohli našim klientům

0 +
let zkušeností napříč obory
100 +
expertů a konzultantů
1000 +
realizovaných projektů

Naše služby

Poskytujeme širokou škálu služeb od zpracování dat a digitalizaci přes integraci EAM systémů IBM či ERP systémů SAP a Oracle až po kompletní IT outsourcing .  

Na trhu působíme od roku 1993 a od té doby pomáháme digitalizovat firemní procesy i státní správu, aby byl efektivnější váš byznys i služby občanům.