Matrix

Nová platforma pro sledování a optimalizaci produktivity a kvality agilního softwarového vývoje.

1000 +
realizovaných projektů
24 /7
podpora v lokálním jazyce
0 +
let zkušeností

Chytré a efektivní řízení agilního vývoje

S využitím konkrétních dat a statistik aplikace Matrix umožňuje rychlé a jednoduché hodnocení efektivity agilních procesů. Díky zabudovaným prvkům strojového učení a umělé inteligence je aplikace Matrix schopna identifikovat anomálie výkonu a kvality práce. Tím umožňuje manažerům efektivněji řídit týmy a odhalovat potenciální problémy ještě před jejich vznikem.

Vyvinuli jsme ji v Nessu interně za účelem sledování a zdokonalování efektivity našich vývojářských týmů. Nově ji nabízíme také našim stávajícím i novým klientům.

Sada ukazatelů a doporučení opatření pro vyšší efektivitu v řízení agilního vývoje.
Bezpečnost dat.
Rychlá implementace.
Kompatibilita se standardními vývojářskými systémy.

Na čem funguje?

Matrix je provozován v AWS Jira cloudu, je integrovaný do jednotlivých systémů zákazníka, například Jira, GitHub či SonarCube, s tím, že nestahuje žádné zdrojové kódy ani názvy nebo popisky Jira ticketů. Sleduje pouze ID jednotlivých týmů, ticketů, počty bugů a commitů. 

Data se dlouhodobě neuchovávají, až výsledky v podobě metrik. Celé řešení je certifikované z hlediska bezpečnosti a GDPR. 

Poskytneme vám více informací

Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů.

Na koho se obrátit?

Nevíte, jak začít? Kontaktujte nás kontaktním formulářem a my s Vámi spojíme. Na základě společné schůzky vám doporučíme vhodné řešení. 

Michal Bulánek

Delivery Director