Pomáháme firmám dosahovat cílů

Pomůžeme vám s digitální transformací vaší společnosti. Zavádíme a rozvíjíme moderní informační technologie a digitalizujeme firemní procesy. Ať už jde o řízení a plánování výroby, ekonomické a účetní služby, zákaznickou péči, nebo umělou inteligenci pro analýzu podnikových dat – s námi porostete. Mezi naše zákazníky patří podniky jako ČEZ, KB, O2 T-nebo Veolia. 

Finanční služby

Kde jiní stagnují, my vidíme výzvu. Technologie a procesy jsou pro nás potenciálem k inovacím a řešením, která přitahují pozornost a přinášejí významnou konkurenční výhodu. 

Pokrýváme kompletní spektrum DnA služeb od analýzy potřeb zákazníků, vývoje řešení, implementace, testování až po kompletní outsourcing celé IT infrastruktury:  

  • Návrh architektury datového skladu
  • Efektivní implementace datové infrastruktury
  • Analýza dat
  • Řízení kvality dat a reporting 

V sektoru finančních služeb se pohybujeme přes 30 let. Působíme v mnoha českých bankách, pojišťovnách či finančních skupinách, jako je Raiffeisenbank, ČSOB, KB, NN a dalších. 

Telekomunikační služby (telco)

V telekomunikacích jsme jako ryba ve vodě a 

máme know-how procesů CI/CD, kontejnerizace, hybridních cloudů i agilních postupů. Díky tomu poskytujeme služby, které dokážou pružně reagovat na změny trhu – jsme připraveni vám okamžitě dodat jakékoliv řešení od omnichannel aplikací, portálových řešení přes celá kontaktní a call centra až po implementaci ERP systému SAP pro telco. 

V telco segmentu působíme již mnoho let a mezi naše zákazníky patří všichni tři největší tuzemští mobilní operátoři – O2, T-Mobile i Vodafone.

Průmyslová výroba

O průmyslu 4.0 pouze naprázdno nemluvíme, pomáháme podnikům s kompletní digitalizací a aktivně implementujeme IoT řešení pro výrobní celky ve všech odvětvích od chytrých čidel přes I&C až po cutting edge ML diagnostiku a celý koncept chytré továrny.    

K optimalizaci firemních procesů nabízíme implementaci špičkových ERP systémů SAP a pro dokonalé vyladění zákaznické péče CIS a CRM systémy 

Se svými zkušenostmi v oblasti velkých dat, analytiky a IoT jsme už urychlili cestu digitální transformace zákazníkům, jako jsou Škoda Auto, Kores, nebo ABB. 

Energetika a Utility

Nenechte se zmítat v chaosu trhu s energetickými komoditami! Vytvořili jsme kompetenční centrum pro Smart Grid – platformu pro chytré distribuční sítě, která vám pomůže se stabilní dodávkou a ochrání vás před poruchami či výpadky.  

Naše služby využívají největší tuzemští výrobci a distributoři elektřiny, plynu, tepla a vody jako Veolia, ČEPS a Innogy  

Jak jsme pomohli našim klientům

let zkušeností napříč obory
0 +
expertů a konzultantů
100 +
realizovaných projektů
1000 +

Naše služby

Poskytujeme širokou škálu služeb od zpracování dat a digitalizaci přes integraci EAM systémů IBM či ERP systémů SAP a Oracle až po kompletní IT outsourcing .  

Na trhu působíme od roku 1993 a od té doby pomáháme digitalizovat firemní procesy i státní správu, aby byl efektivnější váš byznys i služby občanům.